Reklama

W Lęborku 5 lutego (niedziela) o godz. 16.00 w Willi Babilon-Astoria odbędzie się casting na licencji Miss Polski 2012. Dziewczyny z naszego miasta, mogą dzięki niemu dostać się do ścisłego finału w Warszawie.

Spośród uczestniczek, które wezmą udział w castingu zostanie wybranych kilkanaście, w dwóch grupach wiekowych 15-17 lat oraz 18-24 lata. Zaprezentują się one 14 kwietnia na gali Miss Polski Błękitnej Krainy 2012 – także w Lęborku. Podczas tej imprezy, wskazane przez jury 10 dziewcząt z każdej grupy wiekowej przejdzie dalej, aby zmierzyć się z kandydatkami z innych regionów np. Ziemi Kociewskiej, Kaszubskiej czy Słupskiej na Honorowej Gali Miss Polski Ziemi Pomorskiej 2012.

mat. prasowe

– Z pewnością wielu pięknych dziewczyn nie brakuje w naszym mieście. Chciałbym bardzo aby choć jedna kandydatka z Lęborka, zakwalifikowała się do Honorowej Gali Miss Polski 2012 i dumnie reprezentowała nasze miasto, powiat jak i województwo pomorskie – mówi współorganizator castingu i wyborów Miss Polski Błękitnej Krainy 2012, Kazimierz Ładan, właściciel Willi Babilon-Astoria z Lęborka.

Warunkiem udziału w castingu 5 lutego jest pobranie, wypełnienie oraz odesłanie ankiety zgłoszeniowej (kontakt pod adresem mailowym [email protected]). Chętne kandydatki proszone są o zabranie ze sobą na casting: sukienki koktajlowej, butów na wysokim obcasie oraz dwuczęściowego stroju kąpielowego.

Informacji w sprawie najbliższego castingu można zasięgnąć w recepcji „Willi Babilon” tel. 59 862 55 96 lub  tel. kom. 691 512 402

Poprzedni artykułPierwszy śnieg w nowym roku
Następny artykułBiblioteka cała w kwiatach