Reklama

Już wkrótce w Lęborku odbędzie się pierwszy casting do kolejnej regionalnej gali konkursu na licencji Miss Polski. Najpiękniejsze dziewczyny będą miały szansę wziąć udział w ogólnopolskim etapie, w którym do wygrania będą cenne nagrody.

Szansę na zostanie Miss Ziemi Lęborskiej 2013 mają wszystkie dziewczyny w wieku od 15 do 24 lat. Pierwszym etapem w drodze po tytuł jest casting, który odbędzie się w Lęborku 7 grudnia o godz. 17:00 w restauracji Fashion&Fame (Hotel VEGA).

Zobacz: zdjęcia z ubiegłorocznej gali na naszym fanpage’u >>

fot. Kuba Urbański – archiwum

Kolejny casting zostanie zorganizowany dzień później 8 listopada w Maszewie Lęborskim w Domu Kultury (filia GOK Cewice) o godz. 18.00. W ubiegłym roku dziewczyna właśnie z tej miejscowości uzyskała główny tytuł Miss Polski Ziemi Lęborskiej 2012 i dostała się do półfinału konkursu w Warszawie.

Wstęp na castingi dla publiczności będzie bezpłatny. Dziewczyny, które zostaną wyłonione do udziału w gali wezmą udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych oraz akcjach promocyjnych. Wciąż poszukiwani są przedsiębiorcy chętni do objęcia gali sponsoringiem.

Szczegóły dot. uczestnictwa można uzyskać pisząc na adres [email protected] lub dzwoniąc pod nr tel.  58 324 98 15 lub 691 512 402.

mat. prasowe
Poprzedni artykułWieczór Bollywood w Kinie Fregata
Następny artykułMikołajkowe biegi po ulicach Lęborka