Reklama

LCK Fregata i Centrum Rozwoju Osobistego „Modus” zapraszają na „Bollywood Party” – wieczór z tańcami indyjskimi. Impreza odbędzie się w piątek 7 grudnia. Start o godzinie 20:00.

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną miedzy innymi najlepsze fragmenty filmów Bollywood, a uczestnicy będą mogli nauczyć się kroków, które sprawią, że staną się oni mistrzami bollywoodzkiego parkietu. Wieczór uświetnią pokazy tańca.

Marta Nowicka / mat. prasowe

Na specjalne zaproszenie przyjedzie Marta Nowicka – srebrna medalistka Pucharu Świata Bellydance 2011, zwyciężczyni konkursu podczas Egyptian Fever Festival 2011 oraz laureatka II nagrody w konkursie Show Belly Dance Euro Raks 2011, mająca za sobą szereg występów w Polsce i USA.

Organizatorzy, oprócz dobrej zabawy, zapewniaj, ze nie zabraknie niespodzianek dla osób, które tego dnia odwiedzą lęborskie Kino „Fregata” przy ulicy Gdańskiej 12.

Wstęp jest bezpłatny

W programie:

Bollywood dance – taniec wprost z indyjskich filmów Bollywood, oparty na połączeniu elementów indyjskich tańców klasycznych i ludowych w przeróżnych kombinacjach.

Taniec orientalny – wywodzi się z terenów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Bazuje na izolowanych ruchach bioder, brzucha i klatki piersiowej. Ważną rolę odgrywają również trzęsienia i subtelne ruchy rąk.

Tribal Fusion – współczesny taniec łączący elementy klasycznego tańca orientalnego, tańców indyjskich, tańca współczesnego, flamenco oraz wielu innych technik tanecznych.

mat. prasowe