Reklama

Z godzinnym opóźnieniem rozpoczęła się w niedzielę charytatywna impreza w Ellit Club. Drobne kłopoty techniczne nie przeszkodziły uczestnikom w dobrej zabawie. Zgodnie z planem przebiegła dyskotekowa audycja na żywo w lęborskim radiu DreamSound.

Zgodnie z zapowiedzią wystąpiło sześciu DJ’s znanych pomorskim klubowiczom. Pierwszy za konsolę wszedł rezydent klubu DJ Ones, który muzyką house rozgrzał przybyłych gości. Po nim zaprezentował się w całkiem odmiennych czarnych klimatach DJ Rimm. Kolejnym był Groove Dee, który ponownie wprowadził na parkiet rytmy house. Krótki ale gorący mix zagrał Oscar Lloyd. Po nim wystąpił Matthew Colss, znów prezentując housowe brzmienie. Na zakończenie muzykę serwował DJ Any, podtrzymując do końca świetną atmosferę oraz wplatając w set elementy trance. Zaprezentował także swój singel „Not 2 Far”, do którego powstał niedawno klip wideo.

Imprezę na żywo transmitowało lęborskie radio DreamSound. Słuchacze mieli okazję posłuchać wywiadów z gwiazdami wieczoru oraz wziąć udział w konkursach, w których do wygrania były płyty CD z muzyką klubową przekazane przez występujących DJ’s.

Naprawdę było warto w niedzielę znaleźć się w klubie Ellit lub choć przez chwilę posłuchać naszego radia – mówi Łukasz, właściciel radia DreamSound. – Mam nadzieję, że takie imprezy będą organizowane częściej, gdyż muzyka house ma wielu miłośników także w naszym mieście, a rzadko można ją usłyszeć w lęborskich dyskotekach.

Ekipa radia DreamSound przy pracy / fot. archiwum DreamSound
Ekipa radia DreamSound przy pracy / fot. archiwum DreamSound

– Chciałbym podziękować właścicielowi klubu Ellit Bartkowi oraz Oskarowi  za umożliwienie nam przeprowadzenia transmisji. Liczymy, że współpraca się rozwinie i częściej będziemy mogli prowadzić podobne audycje. Dziękuję też słuchaczom, za to że byli z nami tego wieczoru. To utwierdza nas w przekonaniu, że radio w Lęborku ma sens – dodaje radiowy prezenter.

Cały dochód ze wstępu oraz 50% utargu ze sprzedaży alkoholu zostało przekazane sztabowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Poprzedni artykułFarba na Finale WOŚP
Następny artykułPieniądze dla miasta i powiatu