Reklama

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na retransmisję koncertu „André Rieu. Znowu razem!”. Zapis tego wspaniałego wydarzenia muzycznego zobaczymy na ekranie kina “Fregata” 13 i 20 września 2021 roku. Początek o godzinie 18:00. Bilety w cenie 25 złotych dostępne są w kasie kina oraz za pośrednictwem strony www.lck-fregata.pl

Wielki powrót Maestra i jego Orkiestry Johanna Straussa! Nowy kinowy koncert wkracza na wielki ekran. Po długiej rozłące André zaprasza polskich widzów do wspólnej zabawy. Holenderski król walca powraca!

Minęło sporo czasu, odkąd André i jego Orkiestra Johanna Straussa przestali koncertować po całym świecie. Rozłąka była długa, jednak holenderski skrzypek nie zapomniał o polskich fanach.

– Tęsknimy za Wami! – mówi Maestro, ale zaraz dodaje: – Nie martwcie się jednak. Przygotowałem dla Was specjalny koncert, do obejrzenia tylko w kinach, byśmy znów mogli się spotkać!

Rzeczywiście: Znowu razem! to nowy kinowy koncert, w którym holenderski król walca zawarł ulubione fragmenty ze swoich wcześniejszych show. Wiele z tych magicznych utworów nie było dotąd pokazywanych w kinach. Habanera z Carmen, walc Nad pięknym modrym Dunajem, pieśń Manhã de Carnaval czy Samotny pasterz na fletnię Pana to tylko niektóre hity – wybrane z międzynarodowych koncertów w São Paulo, Bukareszcie, Sydney, Meksyku, Istambule i Nowym Jorku – składające się na obszerny program nowego kinowego show. W koncercie będziemy podziwiać też takie gwiazdy, jak: Mirusia Louwerse, Carmen Monarcha, Carla Maffioletti, Kimmy Skota, Lou Bega i duet Los Del Río.

Poprzedni artykułRozpoczyna się budowa cerkwi w Lęborku
Następny artykułKrajowe Dni Ziemniaka – Potato Poland 2021 w powiecie lęborskim