Reklama

Monitoring instalacji fotowoltaicznej polega na śledzeniu ilości produkowanej przez system fotowoltaiczny energii, jej konsumpcji, temperatury pracy ogniw fotowoltaicznych oraz napięcia. W zasadzie każdy użytkownik własnej elektrowni słonecznej domowej lub firmowej, powinien posiadać aplikację monitorującą pracę systemu.

Bezpłatna aplikacja mobilna dostępna dla smartfonów pozwala na monitorowanie aktualnych i historycznych danych o produkcji energii. Aplikacje PV przesyłają użytkownikowi raporty o ewentualnych usterkach instalacji. Za jej pomocą można też zarządzać produkcją energii i sterować konsumpcją.

Aplikacje monitorujące instalacje fotowoltaiczne dla wybranych producentów falowników polecane przez Leszczyński Systems: SolarMan dla Sofar Solar i Afore, FusionSolar dla Huawei, SolarEdge Monitoring dla SolarEdge,  Fronius dla Fronius.

Zastanawiasz się, jaką instalację fotowoltaiczną wybrać? Skorzystaj z rady ekspertów i skontaktuj się z firmą Leszczyński Systems.

Firma Leszczyński Systems należy do społeczności Corab Partner – sieci najlepszych instalatorów fotowoltaiki w kraju. Jest to również porozumienie między firmami instalacyjnymi w Polsce, a firmą Corab jako producentem i dostawcą komponentów instalacji fotowoltaicznych. Dodatkowo firma Leszczyński Systems wspólnie z Santander Leasing oferuje indywidualną propozycję współpracy w zakresie kredytowania usług i produktów z obszaru mikroinstalacji fotowoltaicznych.

Leszczyński Systems – lokalna rodzinna firma

  • www.LeszczynskiSystems.pl
  •  +48 669 777 999
  •  +48 669 777 246
  •  +48 665 777 246
  •  [email protected]
Poprzedni artykułTeraz łatwiej trafić do lęborskiej Wieży Ciśnień
Następny artykułLęborczanin strzela bramkę w Ekstraklasie!