Reklama

Spotkanie na żywo z Julitą Zielińską odbędzie się w piątek 25 czerwca o godz. 16.00 w Klubie Biblioteki (piwnica) w ramach projektu TworzyMy. Prezentuje on twórców kultury związanych z naszym miastem i regionem. Założeniem jest pokazanie wzorców, zainspirowanie do działań twórczych. Rozmowy z uznanymi twórcami są okazją do poznania ich drogi do osiągnięcia sukcesów czy samorealizacji, podzielenia się radami w jaki sposób tworzyć, aby osiągnąć frapujący efekt.

Julita Zielińska jest młodą wokalistką, instrumentalistką i kompozytorką. Obecnie śpiewa w zespole Ziela, Tribute to Maanam Show, organizuje warsztaty „Idziemy na solo”!, prowadzi własne studio ST.ART (Studio Twórczości Artystycznej) w Gdańsku.

Uczestniczyła w wielu różnorodnych projektach, począwszy od Solo Actów, przez multiinstrumentalny duet elektroniczno-organiczny, po klasyczny skład. Pisze teksty i muzykę. Pojawiła się w roli wykładowcy na wielu warsztatach w Polsce: Just Cover It, Muzyczna Owczarnia, Idziemy na Solo, Kreatywne warsztaty Wojtka Pilichowskiego, Varsztatovnia.

Poprzedni artykułBrakujące oświadczenia „śmieciowe” w Lęborku. Mogą dotyczyć nawet kilku tysięcy mieszkańców
Następny artykułUwaga kierowcy i piesi! Od 26 czerwca ruszają połączenia kolejowe na trasie Lębork – Łeba