Reklama

Epidemia koronawirusa i wprowadzone ograniczenia w poruszaniu się, w prowadzeniu handlu czy usług negatywnie wpłynęły na naszych lokalnych przedsiębiorców. To nasi przyjaciele, znajomi, współmieszkańcy. Walczą o przeżycie, o miejsca pracy dla siebie i innych. Robiąc zakupy pamiętajmy o rodzimych punktach handlowych czy usługowych. Bez naszych zakupów po prostu nie przeżyją!

Może warto też od czasu do czasu zamówić coś na wynos w licznych, ale zamkniętych dla klientów lokalach gastronomicznych czy cateringowych?

Część punktów wyszła z nową ofertą dowozu produktów do drzwi klienta. Ofertę taką oferują m.in. warzywniaki czy piekarnie. Są też inne, mniej znane inicjatywy, które ułatwiają robienie zakupów i poprawiają bezpieczeństwo osób szczególnie narażonych na zakażenie czy przebywających w kwarantannie.

Prosimy o wpisywanie w komentarzach wszelkich tego typu usług, nowych godzin otwarcia placówek czy innych działaniach naszych przedsiębiorców z Lęborka i najbliższych okolic. Skorzystajmy z tych wskazówek i ofert. Wszystkie je spiszemy i za kilka dni przygotujemy zbiorowe zestawienie.

Informacje prosimy podawać w komentarzach pod tym wpisem:

Jeżeli sami sobie nie pomożemy to kto nam pomoże? ?Ruszamy z nowym, lokalnym projektem LĘBORSKI NIEZBĘDNIK HANDLOWY…

Gepostet von e-Lębork :: Miasto w sieci am Donnerstag, 2. April 2020

Lokalny patriotyzm w zakupowym wydaniu. To się sprawdza‼