Reklama

Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku zaprasza młodzież oraz dzieci do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym na Choinkę Bożonarodzeniową. Trzeba się spieszyć, ponieważ termin składania prac upływa w najbliższą niedzielę – 14 grudnia. Na zwycięzców czekają nagrody.

W konkursie udział wziąć mogą młodzi w wieku od 7 do 21 lat. Każdy uczestnik może zgłosić trzy prace. Ważne, aby konkursowa choinka wykonana była z materiałów ekologicznych lub surowców wtórnych np. papieru, plastiku, gazet, drutu etc. Oceniania będzie przede wszystkim pomysłowość.

18 grudnia, o godz. 16:30 w MDK nastąpi wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu oraz zostanie uroczyście otwarta wystawa pokonkursowa. Później choinki zostaną przekazane instytucjom zajmującym się pomocą ludziom potrzebującym i będą ozdobą stołów wigilijnych.

Prace należy dostarczyć do sekretariatu Młodzieżowego Domu Kultury, przy ul. Różyckiego 2, w godz od 8.00 do 18.00. Dodatkowe informacje można otrzymać pod numerem telefonu (59) 862 16 45 lub pisząc na adres e-mail: [email protected]

Poprzedni artykułBelferkowe kolędowanie
Następny artykułWystawa Nipkowa