Reklama

Zrobili już klip na Staromiejskiej, teraz stworzą kolejny w klubie. Rockowy zespół Sharing Of Saliva zaprasza lęborczan do udziału w nagraniu wideo do ich nowego kawałka. Akcja w sobotę 6 kwietnia w lęborskiej kręgielni na ul. Kossaka.

W grudniowym nagraniu z ubiegłego roku chłopaki z Sharing Of Saliva wykonali cover Last Christmas w niecodziennej hard rockowej aranżacji. W sobotę zagrają własny utwór „Odreaguj”. Tłem dla ich kawałka ma być dobra zabawa – stąd zaproszenie na plan dla wszystkich chętnych imprezowiczów.

fot. Patryk Łukaszuk

– W teledysku zgodziły się wystąpić dziewczyny, które na co dzień biorą udział w pokazach mody czy modelingu w Trójmieście. Tematem przewodnim ma być „gruby melanż” -mówi Kuba „Knot” Badulski, gitarzysta Sharing Of Saliva. – Jest już wiele chętnych osób, aby wziąć udział w tym evencie i zaznaczyć swoją obecność w samym teledysku – dodaje.

Do tej pory do wydarzenia utworzonego na Facebooku dołączyło już prawie sto osób. Muzycy liczą na jeszcze więcej i zapraszają zainteresowanych dobrą imprezą do kręgielni w sobotę od godz. 19.

Poprzedni artykułSobisz z wystawą w lęborskim muzeum
Następny artykułCztery bramki lęborczan na swoim boisku