Reklama

Ma dwadzieścia lat i już pierwszą napisaną przez siebie powieść na koncie. Lęborczanin Bartosz Kaiser spotkał się z mieszkańcami naszego miasta w lęborskiej bibliotece.

Autor „Krwawego nadzienia” opowiedział o sobie, swoich pasjach, czy zamiłowaniu do muzyki folkowej. Uczestnicy spotkania zadawali sporo pytań, na które starał się wyczerpująco odpowiadać. Bartek wyjawił także część swoich dalszych planów związanych z pisaniem.

– Zawsze mam pomysły, ale obecnie faktycznie skupiam się na jednym, też thrillerze, w którym akcja dzieje się w nadmorskim polskim miasteczku – mówi Bartosz Kaiser.  – Nie mam pojęcia, czy ktoś zechce to wydać, ale tym będę martwił się później, mam dopiero dwa rozdziały – dodaje pisarz.

fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku

Książka „Krwawe nadzienie” ukazała się pod koniec 2012 r. nakładem wydawnictwa Novae Res, które promuje utalentowanych polskich debiutantów. Akcja toczy się w amerykańskim miasteczku Tametown, gdzie w toku spokojnego życia jego mieszkańców dochodzi do krwawego morderstwa.

Lęborska biblioteka zaprasza miłośników czytania na kolejne wydarzenia. We wtorek 26 marca odbędzie się pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Młodzieży.

Galeria

[nggallery id=215]

fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku