Reklama

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na występ kabaretu Łowcy.B.  Spektakl jednej z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych grup kabaretowych w Polsce odbędzie się w poniedziałek, 29 kwietnia.

Początek o godzinie 20:00. Występ odbędzie się w sali kinowej przy ulicy Gdańskiej. Bilety w cenie 30 złotych dostępne są w kasie kina oraz w Centrum Informacji Turystycznej „Brama Kaszubskiego Pierścienia” przy alei Niepodległości 6.

mat. prasowe

Łowcy.B  to kabaret , który stworzyła grupa studentów (zresztą długoletnich) Uniwersytetu Śląskiego a konkretnie jego filii w Cieszynie. Tam właśnie na południowym cyplu naszego pięknego kraju grupę przyjaciół połączył niezwykły sposób obserwowania rzeczywistości i jej parabolizowania na scenie. Okazało się to na tyle skuteczne, że w rok po rozpoczęciu działalności artystycznej wygrali najważniejszy w ówczesnym czasie festiwal kabaretowy PAKA odbywający się w Krakowie.

To jedyny kabaret, który wykonuje muzykę wyłącznie na żywo. W większości są to ich kompozycje, jeśli sięgają do twórczości innych to są to tacy artyści jak Sting, Bjork czy Beastie Boys.

Poprzedni artykułWiosenny koncert „Las jest wokół nas”
Następny artykułLęborczanin napisał książkę, szykuje kolejną