Reklama

W piątek, 22 marca gościem biblioteki publicznej będzie Bartosz Kaiser – młody lęborski autor powieści „Krwawe nadzienie”. Książka ukazała się w końcu 2012 r. nakładem wydawnictwa Novae Res.

Spotkanie z dwudziestoletnim autorem i promocja książki „Krwawe nadzienie” dziś o godz. 18 w klubie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku.

Akcja powieści toczy się w cichym amerykańskim miasteczku Tametown, gdzie życie płynie leniwie. Perfekcyjne panie domu czekają na swoich mężów w schludnych mieszkaniach, a czas mija im na gotowaniu, sprzątaniu i plotkowaniu. Jedną z gospodyń jest Stacy Robertson, z pozoru mająca wszystko, czego dusza zapragnie – piękny dom i kochającego męża. Jednak Stacy ukrywa pewien sekret – w dzieciństwie była świadkiem brutalnego morderstwa.

fot. Facebook

Wspomnienia, które usiłuje ukryć i presja związana z mieszkaniem w idealnym miasteczku stają się coraz bardziej uciążliwe. Jedno krwawe wydarzenie uwalnia szaleństwo, które zmieni życie Stacy i całego Tametown, prowadząc do nieoczekiwanego zakończenia.

Poprzedni artykułMistrzostwa Nordic Walking w Łebie
Następny artykułNowa fabryka w Lęborku. Setki miejsc pracy