Reklama

W styczniu zostały rozegrane dwie kolejki rozgrywek amatorskich w siatkówkę , tydzień po tygodniu. Podczas trzeciej kolejki na jednym z boisk wszystkie mecze zakończyły się wynikami 2:1. Były to bardzo zacięte i ciekawe spotkania.

Swoje mecze wygrały zespoły: Bojan Żubry, Romek Lębork, KS Baza 44, I Lęborski Batalion Zmechanizowany oraz Skojan MG Trans Puck. Po trzeciej kolejce na pierwszym miejscu w tabeli był zespół Romek Lębork, przed zespołem Skojan MG Trans Puck i Bojan Żubry. Tabele zamykają I LO Lębork i AZS Lębork. Z rozgrywkami pożegnał się zespół Mechaniol Team który po raz drugi nie stawił się na meczu i otrzymał drugi walkower eliminujący z ligi.Wszystkie punkty zdobyte z tym zespołem zostały cofnięte, a terminarz został zmieniony.

fot. Marcin Klukowski

Czwarta kolejka również przyniosła wiele emocji i niespodzianek. Niepokonanym zespołem po czterech kolejkach jest zespół Skojan MG Trans Puck który nie przegrał jeszcze seta i jest na szczycie tabeli. Tego dnia swoje mecze wygrali KS Baza 44, Młodzi Gniewni, Bojan Żubry, I Lęborski Batalion Zmechanizowany oraz AZS Lębork. To właśnie AZS sprawił dużą niespodziankę i pokonał po wyrównanym meczu zespół Romek Lębork 2:1. Na pochwałę zasługują również najmłodsi zawodnicy z zespołu Gim 2 Lębork , którzy bardzo ambitnie walczyli w każdym spotkaniu. Po czterech kolejkach pierwsze miejsce ma zespół Skojan MG Trans Puck, drugie Bojan Żubry, trzeci w tabeli jest Romek Lębork.

Kolejna kolejka rozegrana zostanie 24 lutego i będzie to jedynka kolejka w lutym. Zakończenie rozgrywek planowane jest na koniec kwietnia.

Marcin Klukowski