Reklama

Film, na którym lęborscy kierowcy przeskakują nad wyniesionym przejściem przed ratuszem obejrzano już ponad 200 tysięcy razy. Od dawna żaden materiał z Lęborka nie cieszył się taką popularnością.

W ciągu kilku dni film pojawił się na wielu polskich portalach m.in. Wykop.pl, JoeMonster.org, Sadistic.pl czy Smog.pl. Opinie oglądających są podzielone. Część pomstuje na twórców pomysłu wyniesionego przejścia, inni wytykają brak ostrożności kierowcom.

Niektórych mi nie żal, ale i tak powinno to być jakoś dobrze oznakowane – napisał pod filmem internauta cosciekawego. Inni są mniej opanowani – I tą k***e która kazała to wybudować powinni do pręgierza na tydzień, niech ludzie widzą co za durnoty zarządzają miastami – skomentował borisklinga, ale szybko odpowiedział mu ASP – To jest budowane dla bezpieczeństwa pieszych. I po to aby kierowcy się zatrzymali, ale jak widać polscy kierowcy na tym filmiku to banda debili. –

Złośliwi dodają, że brakuje nam jeszcze trzech podobnych przejść, aby zorganizować Turniej Czterech Skoczni w Lęborku. W końcu Adam Małysz rywalizuje teraz w aucie, a nie na nartach. Mógłby wpaść.

A tymczasem centrum niemal każdego dnia jest zakorkowane… Szkoda, że w tym przypadku brakuje tak sprawnych rozwiązań i szybkich reakcji jak przejście przed ratuszem.