Reklama

„Pracodawcy Pomorza dla przedsiębiorców naszego regionu” – pod takim hasłem 29 października w Sali Rajców lęborskiego ratusza odbyło się spotkanie biznesowej organizacji Pracodawcy Pomorza z lokalnymi przedsiębiorcami.

W spotkaniu uczestniczył m.in. Mieczysław Szczepański – Okręgowy Inspektor Pracy w Gdańsku, który odpowiadał na pytania z zakresu prawa pracy. Otwierający spotkanie dr Zbigniew Canowiecki – Prezes Zarządu Pracodawców Pomorza zachęcał naszych przedsiębiorców do wstępowania w szeregi organizacji, mającej bogatą ofertę dla firm wszystkich branż. Okręgowy Inspektor Pracy w Gdańsku Mieczysław Szczepański przedstawił najważniejsze zagadnienia z działalności swojej instytucji, zwracając uwagę na najczęstsze naruszania prawa pracy w firmach.

fot. UM Lębork

Organizatorem spotkania w którym oprócz przedsiębiorców, lokalnych władz samorządowych uczestniczyli także przedstawiciele branżowych organizacji i szkół wyższych był Marek Stawski Prezes lęborskiego oddziału Pracodawców Pomorza i burmistrz Witold Namyślak

5 listopada odbędzie się II Lęborskie Spotkania Biznesowe. Tym razem organizatorem będzie starostwo powiatowe. Początek spotkania o godz. 10 w sali nr 13.