Reklama

Lęborski Klub Fotograficzny działający przy Lęborskim Centrum Kultury „Fregata” zaprasza do obejrzenia wystawy pod tytułem „Jarmark 2008”. Klub prezentuje zdjęcia reportażowe z Jarmarku św. Jakuba zorganizowanego w tym roku w ramach jubileuszu 10-lecia patronatu św. Jakuba Apostoła nad Lęborkiem.

Część zdjęć, internauci mogli obejrzeć w czasie Jarmarku na stronach portalu e-Lębork.eu. Na wystawie pokazano te najlepsze oraz inne wcześniej niepublikowane.

Autorem zdjęcia jest Sławomir Łukaszuk

– Fotografie po raz pierwszy zostały zaprezentowane podczas oficjalnego podsumowania Jarmarku – mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata”. – Teraz są dostępne dla wszystkich mieszkańców miasta. Można je oglądać w Galerii „Fregata” przy ulicy Reja 28 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

Wystawa „Jarmark 2008″ będzie gościła w Galerii „Fregata” do końca października. Składa się z 64 fotografii członków Lęborskiego Klubu Fotograficznego. Autorzy zdjęć to Małgorzata Wilk, Andrzej Dąbek, Andrzej Seweryński, Piotr Deyna, Piotr Raszkiewicz i Sławomir Łukaszuk.