Udany występ odnotowali najmłodsi strzelcy z klubu strzeleckiego LOK LIDER-AMICUS Lębork podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbyły się w Bydgoszczy, zdobywając 8 medali ( 3 złote, 1 srebrny i 4 brązowe ). W zawodach rywalizowało 69 zawodników z Gdyni, Słupska, Chojnic, Pucka, Bydgoszczy i Lęborka.

Świetnie zaprezentowała się Magdalena Klińska w konkurencjach karabinowych zdobywając 3 medale złoty w karabinie pneumatycznym (288 pkt) srebrny w karabinie 40 strzałów leżąc (383 pkt.) i brązowy w strzelaniu z trzech postaw (268 pkt.). W „leżaku” bardzo dobrze strzelała również Emilia Sulecka, która z wynikiem 377 pkt. zdobyła medal brązowy.

W konkurencjach karabinowych chłopców bardzo dobrze wypadł Mateusz Górski, który wystrzelał złoty medal w karabinie sportowym 40 strzałów leżąc (388 pkt.) oraz Michał Lenart, który w tej samej konkurencji zdobył brązowy medal (380 pkt.). Udanie zadebiutował w zawodach strzeleckich Jakub Miłosz zdobywając brązowy medal w pistolecie sportowym oraz czwarte miejsce w pistolecie pneumatycznym.

Dużą niespodziankę sprawiła Patrycja Groen, która w swojej kategorii zwyciężyła w pistolecie pneumatycznym (267 pkt.).

Zarówno Patrycja, Magdalena, Jakub jak i Mateusz ustanowili swoje nowe rekordy życiowe.