Reklama

Orkiestra Dęta Ziemia Lęborska i Lęborskie Centrum Kultury Fregata ogłasza nabór na muzyków. Największe zapotrzebowanie jest na muzyków grających na instrumentach dętych drewnianych i dętych blaszanych. – Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dołączyć do naszej orkiestry – zachęca Adam Michalski, kierownik orkiestry. –  Szukamy nie tylko osób z wykształceniem muzycznym, ale także pasjonatów z umiejętnością czytania nut.

Orkiestra Dęta Ziemia Lęborska jest jedyną tego typu grupą w powiecie lęborskim. Swoją grą urozmaica wiele imprez na terenie powiatu i nie tylko. – Orkiestra to przede wszystkim wspaniała przygoda – mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK Fregata. – W tym roku na przykład grupa koncertowała na Węgrzech. Zapraszamy wszystkich chętnych muzyków do spróbowania swoich sił w szeregach orkiestry.

Muzycy grający na instrumentach dętych blaszanych mogą się zgłaszać w każdy poniedziałek od godziny 17 do sali numer 231 w budynku przy ulicy Krzywoustego 1 (były Zwar). Osoby grające na instrumentach dętych drewnianych zapraszamy we wtorki od 17 w tym samym miejscu. Nabór prowadzi pan Adam Michalski, kierownik Orkiestry Dętej Ziemia Lęborska . Numer kontaktowy – 607 754 899.

Orkiestra w 2008 roku korzysta ze wsparcia Lęborskiego Centrum Kultury Fregata .