Reklama

W Lęborku już w sobotę odbędzie się pierwsza w historii naszego miasta Masa Krytyczna. W Euphorii zagra włoski duet Benassi Bros z piosenkarką Dhany. Także w Łebie w ten weekend Kaszubskie Camino, a w Nowej Wsi Lęborskiej – Letni Festyn pod Strusiem.

Pierwsza w historii lęborska Masa Krytyczna rozpocznie się o godz. 9:00 przy stacji paliw Shell. Udział w przejeździe na rowerach ulicami Lęborka może wziąć każdy. Uczestnicy otrzymają także bezpłatnie okolicznościowe koszulki. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Lew Lębork.

fot. Lew Lębork – archiwum

Łebski klub Euphoria kontynuuje cykl letnich imprez z europejskimi gwiazdami muzyki elektronicznej. 18 sierpnia wystąpi tam włoski duet Benassi Bros, któremu będzie partnerowała piosenkarka Dhany.

Jeżeli ktoś chciałby spędzić sobotę nieco spokojniej, może wybrać się na Kaszubskie Camino, czyli pielgrzymowanie do relikwii świętego Jakuba Apostoła Starszego. O godzinie 16:00 w kościele parafii św. Jakuba odprawiona zostanie msza po kaszubsku, a później w programie przewidziano jarmark folklorystyczny i występy zespołów regionalnych. Więcej szczegółów na stronie www.kaszubskiecamino.pl.

W Nowej Wsi Lęborskiej w sobotę odbędzie się Letni Festyn pod Strusiem. Rozpocznie się o godz. 16:00. W programie m.in. konkursy dla dzieci, turniej siłaczy, występy zespołów Jurczyński oraz Kwiaty Jesieni.

W lęborskim kinie Fregata od dzisiaj możemy obejrzeć komedię „Magic Mike”. Pierwszy seans o godz. 20:00 w piątek, kolejne o godz. 18 i 20 w sobotę, niedzielę oraz w kolejne dni w tygodniu.

Wiesz o czymś, co wydarzy się w weekend, a pominęliśmy to w artykule? Napisz w komentarzu!