Reklama

W Lęborku po raz pierwszy w historii odbędzie się Masa Krytyczna, czyli krótki, masowy przejazd na rowerach ulicami miasta. Peleton wyruszy w sobotę 18 sierpnia około godz. 9:00.

Zbiórka o godz. 8:40 przy stacji Shell (ul.Słupska). O 9:15 pod eskortą policji wolnym tempem grupa ruszy ulicami miasta. O 09:45 meta pod galerią Delfino i pamiątkowe zdjęcie. Dla chętnych po masie krytycznej zorganizowana zostanie wycieczka „Ze Szprychą między jeziorem a morzem”.

– Zachęcamy do wzięcia udziału, dzięki temu pokażemy ilu rowerzystów i rowerzystek jest w Lęborku. Udział jest całkowicie darmowy. Dla uczestników przygotowaliśmy pamiątkowe koszulki – mówią organizatorzy.

Warunkiem otrzymania koszulki jest wpisanie się na listę na miejscu imprezy lub podsyłając wiadomość z imieniem, nazwiskiem i adresem email na [email protected].

fot. Lew Lębork

Impreza organizowana jest w ramach ogólnopolskiego projektu: „Fundusze na Kulturę”. Organizatorem jest Stowarzyszenie „Lew Lębork” oraz Stowarzyszenie Rowerowe „Szprycha” ze Słupska.

Link do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/386063448116217