Reklama

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Łebie zaprasza mieszkańców i wczasowiczów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, dotyczącym przyrody, architektury i aktywnej turystyki w kurorcie.

Celem Konkursu jest promocja walorów turystycznych, kulturalnych i przyrodniczych miasta Łeba. Liczy się przede wszystkim pomysł i zgodność z tematem. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich osób mieszkających i/lub wypoczywających w Łebie. Wszystkie nadesłane fotografie muszą być wykonane na terenie miasta Łeba i nawiązywać do przyrody, architektury lub dziedzictwa historyczno-kulturowego tego miasta. Na konkurs każdy z uczestników może przysłać do 3 zdjęć czarno-białych lub barwnych.

fot. ŁukaszH

Fotografie należy zapisać na płycie CD/DVD i przesłać na adres: Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Łebie, Aleja św. Jakuba Apostoła 25, 84-360 Łeba lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] lub dostarczyć je osobiście na płycie CD/DVD pod adres Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga w Łebie.

Do płyty ze zdjęciami opisanej imieniem i nazwiskiem autora, należy dołączyć szczegółową informację o zdjęciach:  imię i nazwisko autora, dane adresowe, e-mail oraz numer telefonu autora, nazwa pliku i tytuł zdjęcia, miejsce i data wykonania. Zdjęcia do konkursu przyjmowane są do dnia 10 sierpnia 2012 r. (o przyjęciu decyduje data dostarczenia do siedziby Stowarzyszenia, a nie data stempla pocztowego).

Poprzedni artykułAntyatomowi protestowali w Gdańsku
Następny artykułMistrzostwa Lęborka w Tenisie