Reklama

Fan page e-Lębork na Facebooku polubiło już ponad półtora tysiąca osób. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie i obiecujemy, że będziemy starać się jeszcze mocniej, żeby było jeszcze ciekawiej.

Profil na Facebooku to przede wszystkim codzienna dawka zdjęć z Lęborka oraz regionu. Oprócz tych przedstawiających bieżące wydarzenia, publikujemy także zdjęcia historyczne. Staramy się stworzyć lęborski zakątek w najczęściej odwiedzanym portalu społecznościowym, dzięki czemu każdego dnia na Waszej tablicy pojawia się coś związanego z naszym miastem.

Zależy nam na treściach wartościowych dla czytelników, dlatego będziemy wdzięczni za propozycje zmian oraz przesyłanie własnych materiałów, które chcielibyście pokazać innym fanom e-Lębork. Może to być pojedyncze zdjęcie, ciekawy link lub po prostu kilka słów od siebie. Możecie również sami dodawać posty na naszej tablicy.

Chociaż fan page stworzyliśmy już ponad dwa lata temu, jego złote czasy trwają od kilku miesięcy. Widać to po szybkim przyroście fanów oraz zainteresowaniu kolejnymi postami. Mamy nadzieję utrzymać ten trend, co nie uda się bez Waszej pomocy. Spodziewajcie się kolejnych postów, klikajcie w „Lubię to!” i polecajcie nas swoim znajomym: e-Lębork na Facebooku >>

www.fb.com/elebork

Nie wiemy wszystkiego i nie jesteśmy wszędzie, dlatego obserwujemy też inne lęborskie strony na Facebooku. Poniżej krótka lista tych, na które naszym zdaniem warto zaglądać:

Poprzedni artykułPogoń – Orlęta 0:0
Następny artykułAntyatomowi protestowali w Gdańsku