Reklama

Już niebawem, bo 21-go października br. Lębork odwiedzi niekwestionowany mistrz łamanych rymów – Fokus, znany również jako Fokusmok. To on razem z Rahimem oraz tragicznie zmarłym Magikiem tworzyli legendarny w Polsce skład raperski  – Paktofonika.

„Kinematografia” oraz „Archiwum Kinematografii” to albumy, które do tej pory rozbrzmiewają w głośnikach miłośników rapu w całym kraju. Po śmierci Magika, Fokus wraz z Rahimem założyli skład Pokahontaz który charakteryzował się zupełnie nowatorskim brzmieniem i niesamowitą energią. W styczniu br. odbyła się premiera drugiego solowego albumu artysty. Płyta „Prewersje” okazała się ogromnym sukcesem Fokusa. Krążek promuje aż 5 teledysków. Muzyk gra mnóstwo koncertów na terenie całego kraju, gdzie pozytywna atmosfera sięga apogeum.

mat. prasowe

Aż trudno uwierzyć, że to pierwszy tego typu występ w Lęborku. Zdarzały się koncerty raperów na lokalnych imprezach, ale nigdy w klubie gdzie najlepiej można poczuć hip-hopową energię. Jako support zagrają – Gober ze składu STYL I STYKA, Koniu z Grasmofoni, Gawek i King oraz Dj DF. Organizatorem koncertu jest Stylistuff, grupa mająca spore doświadczenie w pracy przy tego typu wydarzeniach.

– Piątkowy wieczór w klubie Różana zapowiada się bardzo gorąco. Zapraszamy chętnych do jak  najszybszego nabywania biletów, gdyż ich ilość jest ograniczona.- zachęca ekipa Stylistuff.

Wejściówki są dostępne w sklepie Rytm przy ulicy Sienkiewicza 29 w Lęborku oraz w klubie Różana. Ich cena to 25 złotych.

Bilety można rezerwować pisząc na adres – [email protected]. Wejść na koncert będą mogły jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby od lat 16-tu pod opieką dorosłego.