Reklama

Ciekawa propozycja dla miłośników fotografowania z Lęborka i okolic. Nieważne jaki masz sprzęt, liczą się chęci i dobra zabawa. Lęborski Klub Fotograficzny organizuje w naszym mieście pierwszy Photo Day.

Zbiórka uczestników 22 października (sobota) o godz. 10 w budynku Centrum Informacji Turystycznej „Brama Kaszubskiego Pierścienia” Al. Niepodległości 6. W imprezie „Photo Day” może wziąć udział każdy.

fot. Flickr / diloz

Zasady imprezy:

  1. „Photo Day” to plener fotograficzny dla wszystkich osób, które kochają fotografię (wiek uczestników i posiadany sprzęt jest nieistotny). W czasie jednego dnia, w grupie, uzbrojeni w aparaty fotograficzne, razem staramy się zachować w kadrze ciekawe, czasami trudno dostępne miejsca w Lęborku.
  2. Efekt wspólnej pracy – wielka kronika fotograficzna – to unikalny dokument, pokazujący dane miejsce z różnych punktów widzenia i z wykorzystaniem różnych technik i stylów fotograficznych.
  3. Wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich prac w CIT „Brama Kaszubskiego Pierścienia” oraz na stronie LKF.
  4. Temat przewodni wspólnego fotografowania oraz zasady prezentowania prac zostaną podane w dniu imprezy.