Reklama

Podczas sesji Rady Powiatu Lęborskiego, która odbyła się 21 maja, Starosta Lęborski nagrodził wyróżniających się na szczeblu krajowym lęborskich sportowców.

Pewnym było, że największe laury zbiorą tenisiści stołowi Pogoni Lębork. Drużyna w składzie: Marek Prądzinski, Bartosz Such, Patryk Jendrzejewski, Krzysztof Piński wraz z trenerem Wojciechem Potrykusem zdobyła II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym. Zawodnicy oraz trener otrzymali po 1250zł nagrody.

Nagrodę i gratulacje odbiera Patryk Jendrzejewski. / fot. Starostwo Lębork

Nagrodzono również Michała Breszkę z Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Ekonomik-Maratończyk” Lębork za zdobycie III miejsca w Mistrzostwach Polski Seniorów w Biegach Przełajowych 14 marca 2010 r. w Bydgoszczy. Michał otrzymał 1000zł

Piotr Pobłocki, trener w UKS „Ekonomik-Maratończyk” Lębork zdobył III miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w Biegach Przełajowych 14 marca 2010 r. w Bydgoszczy, za co również został wyróżniony oraz otrzymał 1000zł.

Reprezentujący Lęborskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „Ligo” Arkadiusz Grotha, zdobył III miejsce  w wyciskaniu leżąc na Mistrzostwach Polski Weteranów w Trójboju Siłowym i Wyciskaniu Leżąc 8 maja 2010 r. w Kielcach. Za to osiągnięcie przyznano mu 750zł.