We wtorek w Sanktuarium św. Jakuba Ap. w Lęborku muzyczny wieczór z Magdą Steczkowską
Reklama

We wtorek w Sanktuarium św. Jakuba Ap. w Lęborku muzyczny wieczór z Magdą Steczkowską??

Artystka, której występy spotykają się z entuzjastycznym przyjęciem, koncert świąteczny zaśpiewa w szczytnym celu. W trakcie koncertu zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz budowy Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego. Początek koncertu 7 stycznia o godz. 19. Wstęp wolny!

Magda Steczkowska wraz z Michałem Jurkiewiczem, multiinstrumentalistą, wykona świąteczny program artystyczny. Podczas występu usłyszymy najpiękniejsze kolędy, pastorałki oraz piosenki świąteczne. Nie zabraknie też utworów autorskich, które połączą tradycyjną magię świąt z współczesnym wykonaniem.

Magda Steczkowska – wokalistka, autorka tekstów, która na swoim koncie ma 4 solowe płyty. We wrześniu 2018 r. ukazał się jej piąty album z najpiękniejszymi piosenkami z polskich seriali zatytułowany „SeriaLove”. Przed rozpoczęciem kariery solowej współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Wzięła udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, mogliśmy ją oglądać również w programie „Aplauz, Aplauz!” i „Przygarnij mnie”. We wrześniu na antenie TVN zobaczymy ją w programie „Ameryka Ekspress” w którym wzięła udział wspólnie z mężem. Aktywnie działa w akcjach charytatywnych na rzecz dzieci. Prywatnie żona Piotra Królika (perkusisty grupy Indigo, Brathanki) oraz mama trzech córek: Zosi, Michalinki i Antoninki. Uwielbia podróże, muzykę klasyczną, dobre kino oraz włoską kuchnię.