Strona główna Aktualności Lidl wrócił do Lęborka. Na otwarciu degustacje, pokazy gotowania i liczne promocje

Lidl wrócił do Lęborka. Na otwarciu degustacje, pokazy gotowania i liczne promocje

Lidl w Lęborku ponownie otwarty
Lidl w Lęborku ponownie otwarty
Reklama

Lębork jeszcze spowijały ciemności, kiedy w czwartek 5 grudnia o godz. 7:00 pierwsi klienci przekroczyli próg sklepu Lidl po całkowitej przebudowie. Od rana na odwiedzających czekały specjalne promocje na wiele produktów, strefa z degustacją i pokazami kulinarnymi oraz inne atrakcje. Dla użytkowników aplikacji Lidl Plus przygotowano dodatkowe promocje obowiązujących jedynie w lęborskim sklepie.

Lidl w Lęborku jest czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00.

Przebudowany sklep przy ul. Toruńskiej, w którym pracuje 25 osób, zajmuje powierzchnię wynoszącą ponad 1350 m2. Budynek sklepu funkcjonuje wykorzystując ekologiczne rozwiązania m.in. instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, oraz energooszczędne oświetlenie LED. Na parkingu znajduje się 96 miejsc dla zmotoryzowanych.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10.500 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 670