Marnie wypadł weekend w wykonaniu siatkarzy SPS Lębork. W kiepskim stylu kadeci przegrali mecz z Treflem Gdańsk 0:3, tracąc tym samym pierwsze punkty w sezonie. Niewiele lepsi byli ich starsi koledzy. Juniorzy SPS Lębork grając w niedzielę z GKS Stoczniowcem Gdańsk polegli z wynikiem 1:3.

Kadeci tego dnia najwyraźniej nie byli w formie. W poprzedniej rundzie rozgrywek wojewódzkich, pokonali zdecydowanie Trefl Gdańsk na wyjeździe wynikiem 0:3. W sobotę lęborczanie popełniali wiele błędów i nie potrafili nawiązać równej walki z przeciwnikiem. Przegrali kolejne sety 16:25, 17:25 i 18:25. Mimo to wciąż są na pierwszym miejscu w tabeli z przewagą jednego punktu nad drugim w stawce zespołem. Następne spotkanie rozegrają w sobotę 6 grudnia o godzinie 11:00 w hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Lęborku. Ich przeciwnikiem będzie MKS KORAB Puck.

Juniorzy wykazali większą wolę walki i powalczyli z gdańszczanami. Pierwsze dwa sety to przewaga Stoczniowca i wyniki 20:25 oraz 19:25. W trzecim siatkarze SPS przełamali się i wygrali 25:19, co jednak nie przeważyło rezultatu spotkania. W ostatnim secie przegrali do 20. Po tym meczu są w tabeli na trzecim miejscu ze stratą dwóch punktów do lidera.