Reklama

Ma 24 lata i studiuje w łódzkiej Szkole Filmowej. Dawid Pokusa, rodowity lęborczanin, dostał się do finału internetowego talent-show Zostań Gwiazdą Filmową. Od wygranej dzieli go jeszcze smsowe głosowanie.

Program ma wyłonić cztery osoby, które zagrają drugoplanowe role w komedii polsko-francuskiej pt. „Ostatni klaps”. Robocza premiera filmu planowana jest w walentynki roku 2014. Dodatkowo laureaci programu „Zostań Gwiazdą Filmową” pojadą na festiwal do Cannes, gdzie będą mogli zaprezentować się w środowisku filmowym.

fot. materiały prasowe

Lęborski kandydat to pasjonat, który w przyszłości zamierza wspierać lęborską młodzież w marzeniach związanych z aktorstwem. – Wróciłem do swojego rodzinnego miasta, aby prosić o wsparcie lęborczan. Pozwólcie uwierzyć, sobie i mnie w marzenia, które można spełnić dzięki pomocy dobrych ludzi – mówi Dawid Pokusa.

Aby zagłosować na Dawida, trzeba wysłać SMS o treści: 018 na numer 71733  Całkowity koszt smsa to 1zł 23gr. Głosowanie trwa do 18 lutego (poniedziałek) do godziny 14:00. Także na głosujących czekają nagrody, a wśród nich dwa dwuosobowe zaproszenia do Zamku na Skale w Trzebieszowicach.

Wszystkie filmy oraz program można śledzić na stronie internetowej: www.zostangwiazdafilmowa.pl.