Reklama

Pierwszy weekend września upłynie nam raczej leniwie i bez rewelacji. Wszystkie imprezy żegnające lato za nami. Coraz bardziej czuć zbliżającą się jesień. Gdzie warto wybrać się z początkiem nowego miesiąca?

Chyba największą atrakcją tego weekendu w Lęborku jest wdrożenie nowej technologii 3D w kinie. Możemy wybrać się do Fregaty na pokazy filmu Madagaskar 3. Poza tym LSTZ Return organizuje turniej tenisa ziemnego „Sea Park Sarbsko Cup”. Impreza w sobotę od 10:30 na kortach przy ul. 9 maja.

T-Rex w Łeba Parku
fot. Jacek Zaborowski

1 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łebie wystawione zostaną prace fotograficzne Marty Demartin, absolwentki Sopockiej Szkoły Fotografii WFH. To kolejna postać spośród młodych łebskich twórców prezentowanych w bibliotece. 2 września odbędą się trzecie urodziny Łeba Parku. Zaplanowano liczne atrakcje dla zwiedzających.

Garczegorze zaprasza 1 września na V Parafiadę – turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży z powiatu lęborskiego i okolic. Natomiast w niedzielę możemy wybrać się tam na dożynki gminno-parafialne. Msza o godz. 12, od 14 występy i konkursy.