W dniach 13-15 lipca na kortach KT LSTZ „RETURN” odbył się turniej tenisowy „O Puchar Prezesa Geobazy”. W turnieju wystąpiło 30 zawodników, w tym 8 kobiet.

Zwycięzcą zawodów został Mariusz Zielke z Lęborka, który w finale pokonał 16-letniego Aleksandra Strzępka z Łodzi 4-6,7-5,6-3. W kategorii kobiet Joanna Wierzchnicka pokonała Magdę Rychert 6-3,7-5.

13-16. Maciej Borowski, Szymon Mikołajczyk, Marcin Krzemień, Tomasz Sobczak

Ponadto w turnieju wzięli udział: Tomasz Kozłowski, Karol Hinc, Marek Dudzik, Radosław Żurawski, Mateusz Pęk, Łukasz Formela.

Kategoria kobiet
1.Joanna Wierzchnicka
2.Magda Rychert
3.Anna Dawid
4.Monika Bogdał
5.Magda Mielewczyk, 6.Aleksandra ThieL 7-8.Katarzyna i Marta Borowskie

Turniej pocieszenia wygrał Jan Januszczak.

Puchary, nagrody rzeczowe i dyplomy wręczył p. Marek Dudzik – prezes spółki „Geobaza” i sponsor turnieju. Zawody prowadził i sędziował Andrzej Borowski.

Organizatorami turnieju byli: KT LSTZ „RETURN” oraz Spółka z o. o. Geobaza – sponsor i współorganizator turnieju.

Kolejne imprezy tenisowe:

• „Grand Prix Wakacji” – ostatnia środa lipca /25/ oraz sierpnia /29/. Po ostatnim turnieju nastąpi podsumowanie i wręczenie nagród.
  • Mistrzostwa Lęborka kobiet i mężczyzn – 27-28 lipca, zapisy w piątek do godz. 17.00.
Poprzedni artykułŁeba: Aplikacja dla turystów