Reklama

W sobotę 12 listopada 2011 roku w KTS-K Lew Lębork wybrał się do Rumi na swój pierwszy tegoroczny turniej halowy.Młodzi piłkarze zajęli wysokie trzecie miejsce.

Podopiecznym Roberta Żółtowskiego i Piotra Grudnia przyszło rywalizować z  zespołami, które znają z rozgrywek ligowych: Bałtykiem Gdynia, Cisowa Gdynia, Orkanem Rumia, Jedynką Reda, Sztorm Mosty i Zatoką Puck. Najlepszą drużyną turnieju okazał się Sztorm Mosty, który pokonał Lwa w półfinale. Młodzi piłkarze z Lęborka w meczu o 3. miejsce pokonali Cisowę Gdynia 1:0.

– Wyjazd na turniej do Rumi, był możliwy dzięki nowemu sponsorowi Lwa – BZ WBK o/Lęborku, któremu w imieniu młodych piłkarzy dziękujemy – mówi Piotr Grudzień, kierownik drużyny.

Skład medalowej drużyny:

  • Dawid Grudzień, Miłosz Stencel, Tomasz Suska, Karol Tutkowski, Damian Płotka, Dawid Klejna.
  • Sebastian Czuja, Radosław Gruba, Adrian Stencel, Miłosz Dobosz, Michał Bochentyn, Jakub Wolski.
  • Bramkarze:. Daniel Seń, Jakub Pobłocki.
fot. archiwum drużyny

W przerwie zimowej KTS-K Lew Lębork planuje wziąć udział jeszcze w kilku turniejach halowych. Największe z nich to grudniowy, dwu dniowy turniej w Redzie. W dniach 14/15 stycznia 2012 roku lęborscy piłkarze wezmą udział w prestiżowym turnieju Kaszub Cup w Luzinie. Również w styczniu planowana jest organizacja jednego turnieju w Lęborku.

Poprzedni artykułDługi pani Stasi – zobacz Rewolucje
Następny artykułPowstaje świetlica przy ZS nr 3