Reklama

W tym roku zakończenie lata będzie nieco inne niż zwykle. Standardowo na scenie pojawią się muzyczne gwiazdy i gwiazdeczki (wieczorem zaśpiewa Piasek), natomiast nowością jest pchli targ, który odbędzie się w ramach imprezy.

Impreza odbędzie się na Placu Pokoju, w sobotę 27 sierpnia. Organizatorem jak zwykle jest Centrum Sportu i Rekreacji. Początek o godz. 15.30.

Zobacz także: Pożegnanie Lata 2012 w Lęborku [ZDJĘCIA] >>

Pchle targi to modne okazje do barteru i handlu za granicą. / fot. sxc.hu

W programie występy: zespołu rockowego BEZ OGRANICZEŃ, hip-hopowewgo ALFABET, PILWIŃSKI BAND, kwartetu smyczkowego CZTERY KOLORY oraz recital Katarzyny Górnaś z Człuchowa.

Jako gwiazda wieczoru wystąpi – o godzinie 20.30 – Andrzej Piaseczny. Podczas festynu nie zabraknie także innych atrakcji zwł. dla najmłodszych np. bungy, skocznie,  zjeżdżalnie, konkursy z nagrodami.

Pchli targ – pozbądź się staroci

W ramach „Zakończenia Lata” Lęborska Organizacja Turystyczna „Ziemia Lęborska” organizuje tego dnia pchli targ na ulicy Staromiejskiej. Mieszkańcy i turyści będą mogli sprzedać, kupić lub wymienić zarówno przedmioty stare, kolekcjonerskie, podręczniki, książki jak i inne z zasobów własnych.

Zainteresowani stoiskiem na pchlim targu będą mogli je rozstawić nieodpłatnie godzinach od 11.00 do 17.00. Chęć udziału w pchlim targu zgłosić należy w LOT „Ziemia Lęborska” – Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Kard. Wyszyńskiego 3 (pon.-pt. w godz. 8.00-18.00) lub telefonicznie 59 8622 922 (8.00-16.00), mailowo: [email protected] podając swoje dane personalne i rodzaj wystawianego asortymentu.