Reklama

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na rewię „Broadway Night” – śpiewane i tańczone przeboje wszech czasów. Widowisko przygotowane przez Gdańską Operetkę Kameralną będzie można zobaczyć 4 lipca w sali LCK „Fregata” o godzinie 19. Sześciu wokalistom będzie towarzyszył zespół baletowy i zespół muzyczny pod kierownictwem Huberta Świątka.

W LCK Fregata usłyszymy największe przeboje musicalowe i filmowe.
W LCK Fregata usłyszymy największe przeboje musicalowe i filmowe.

Broadway Night to rewia musicalowa – widowisko, w którym kolorowy świat nowojorskiego musicalu przeplata się z najpiękniejszą muzyką hollywoodzkich filmów. Rewia w wykonaniu wokalistów, tancerzy i kwintetu jazzowego Gdańskiej Operetki Kameralnej. Widowisko prezentuje największe przeboje musicalowe i filmowe, między innymi z takich produkcji jak: Upiór w operze, Jesus Christ Superstar, Skrzypek na dachu, Metro czy New York, New York. Nie zabraknie również przebojów Franka Sinatry.

Bilety w cenie 20 złotych dostępne są w Galerii „Fregata” przy ulicy Reja 28 do piątku w godzinach od 9 do 17. Zamówienie zbiorowe – 059 8622-530. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów.