Strzelectwo

Strona główna Sport Strzelectwo

Rozmowa z Paulą Wrońską [WIDEO]

Wywiad wideo z lęborską olimpijką Paulą Wrońską nagrał portal gp24. Opowiedziała m.in. o tym jak wyglądają jej przygotowania do igrzysk oraz czym pasjonuje się poza strzelectwem.

Paula trzecia Mistrzostwach Polski

W sobotę 23 czerwca Paula Wrońska z klubu strzeleckiego LOK Lider-Amicus Lębork zdobyła brązowy medal podczas mistrzostw Polski seniorów w konkurencji karabin sportowy strzelanie z trzech postaw.

Medalowo na mistrzostwach

W dniach od 10 do 12 czerwca we Wrocławiu odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów w strzelectwie sportowym. Podczas zawodów świetnie zaprezentowali się zawodnicy lęborskiego klubu Lider-Amicus Lębork. Zdobyli pięć złotych i jeden brązowy medal.

Medale na Mistrzostwach

Udanie rozpoczęli odbywające się we Wrocławiu Mistrzostwa Polski Seniorów zawodnicy Lidera-Amicus Lębork.

Lęborscy mistrzowie Polski

W poniedziałek 22 czerwca zakończyły się w Bydgoszczy Mistrzostwa Polski Juniorów oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w strzelectwie sportowym. Bardzo udany start w tych imprezach odnotowali zawodnicy klubu strzeleckiego LOK Lider-Amicus Lębork przywożąc 4 złote i 1 srebrny medal.

Dziewczyny przywiozły medale

Długi, czerwcowy weekend okazał się bardzo szczęśliwy dla strzelców Lidera-Amicus Lębork. Z zakończonych w niedzielę Mistrzostw Polski Seniorów drużyna w składzie Malwina Itrich, Paula Wrońska i Marta Marcinowska, powróciła ze złotym i srebrnym medalem.

Liderzy Pucharu Polski

Bardzo celnie strzelali w Zielonej Górze, podczas II rundy Pucharu Polski, strzelcy lęborskiego klubu LOK „LIDER-AMICUS”. Czwórka lęborczan stawała sześciokrotnie na podium zdobywając 3 złote i 3 srebrne medale.

Mistrzostwa Wybrzeża w Ustce

Na przełomie kwietnia i maja Ustka gościła uczestników Międzynarodowych Mistrzostw Wybrzeża w strzelectwie sportowym. W tym roku w zawodach udział wzięło 180 zawodników z Litwy, Białorusi oraz kilkunastu klubów z całej Polski. W gronie tym wystartowało 10 zawodników klubu strzeleckiego LOK Lider-Amicus Lębork.

Wór medali dla naszych strzelców!

Dziewięć złotych, pięć srebrnych i dwa brązowe medale - to dorobek z jakim powrócili z Mistrzostw Okręgu Pomorskiego, strzelcy lęborskiego klubu LOK „LIDER-AMICUS”.

Zawody klasyfikacyjne w Pucku

W minioną niedzielę zakończyła się w Pucku pierwsza runda zawodów klasyfikacyjnych w strzelaniu z broni pneumatycznej. Zawody przeprowadzone zostały w konkurencjach pistoletowych i karabinowych w kategoriach wiekowych junior i senior. Kolejny raz bardzo dobrze zaprezentowali się strzelcy Lidera-Amicus Lębork.
10,203FaniLubię
350ObserwującyObserwuj
- Wspieraj nasze NGO -

CZYTAJ TAKŻE