Strona główna Sport Siatkówka

Siódma kolejka ALS w Lęborku

Rozegrana została siódma kolejka amatorskich rozgrywek w siatkówkę. Jest to zarazem przedostania kolejka rundy zasadniczej, po której zespoły będą włączyć w fazie play off o wejście do półfinałów.

SPS Lębork ze złotym medalem

Najmłodsi siatkarze klubu SPS Lębork uczestniczyli w Otwartych Mistrzostwach Trójmiasta w Minisiatkówce Chłopców, w którym udało im się zdobyć złoty medal.

Amatorska Liga Siatkówki – 5. kolejka

Kolejne mecze zostały rozegrane w ramach rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. W tym miesiącu siatkarze amatorzy spotkali się tylko raz w ostatnią niedziele lutego.

Juniorzy SPS Lębork z brązowym medalem

W ten weekend zespół juniorów SPS Lębork brał udział w finałowym turnieju o mistrzostwo województwa pomorskiego. Finał odbywał się w dniach 01-03.02.2013, a gospodarzem był Trefl Gdańsk.

Amatorska Liga Siatkówki 3 i 4 kolejka

W styczniu zostały rozegrane dwie kolejki rozgrywek amatorskich w siatkówkę , tydzień po tygodniu. Podczas trzeciej kolejki na jednym z boisk wszystkie mecze zakończyły się wynikami 2:1. Były to bardzo zacięte i ciekawe spotkania.

Po drugiej kolejce ALS

Dzień przed wigilią odbyła się druga kolejka Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. Była to zarazem ostatnia kolejka w tym roku.

Znamy polskich finalistów Baltic Rally

Dobiegł końca turniej eliminacyjny w Lęborku realizowany w ramach projektu Baltic Rally. W turnieju wystąpiło 10 zespołów które walczyły o trzy premiowane awansem miejsca do turnieju finałowego w przyszłym roku w Lęborku z udziałem zespołów z Niemiec i Litwy.

Faza grupowa Baltic Rally za nami

Rozegrane zostały wszystkie mecze fazy grupowej turnieju eliminacyjnego w Lęborku rozgrywanego w ramach projektu Baltic Rally realizowanego przez Miasto Lębork oraz Lęborskie Towarzystwo Sportowe UNIA.

Baltic Rally trwa, grała grupa B

Rozegrane zostały kolejne mecze w ramach turnieju eliminacyjnego w Lęborku projektu Baltic Rally w ramach unijnego programu Południowy Bałtyk.

Lęborski Baltic Rally rozpoczęty

W minioną niedzielę siatkarze amatorzy rozpoczęli zmagania w turnieju eliminacyjnym Baltic Rally – Bałtyckie mistrzostwa amatorów w grach zespołowych programu South Baltic.