Odpust w Cewicach – uroczysta msza, koncert oraz sportowe emocje

15 sierpnia w Kościele p.w. Wniebowzięcia N.M.P. w Cewicach odbył się odpust parafialny. Po uroczystej mszy świętej, wystąpił Chór „Camerata Musicale” z Wejherowa. Odbył...
video

Puchar Polski Nordic Walking 2018 w Potęgowie

Niemal 400 osób wystartowało w zawodach Pucharu Polski Nordic Walking, który w niedzielę 19 sierpnia odbył się w Potęgowie. Oprócz sportowych emocji, na uczestników...

Zgłoszenia stoisk na Powiatowe Dożynki w Cewicach

Prowadzisz biznes, z którym warto wyjść do ludzi i pokazać co robisz? Do 24 sierpnia można zgłaszać chęć wystawienia stoiska sprzedażowego podczas Dożynek Powiatowych...

II Przegląd Zespołów i Kapel Garażowych w Cewicach

13 czerwca w amfiteatrze przy Gminnym Centrum Kultury w Cewicach odbędzie się druga edycja Przeglądu Zespołów Muzycznych i Kapel Garażowych, organizowana przez cewicki oddział...

Trwa nabór do II Przeglądu Kapel Garażowych w Cewicach

Po raz drugi w Cewicach odbędzie się Przegląd Zespołów Muzycznych i Kapel Garażowych, podczas którego amatorzy muzycznego fachu będą mieli szansę wygrać 25-godzinną sesję nagraniową w profesjonalnym studiu. Chęć udziału można zgłaszać do 15 maja 2015r.

Łeba zaprasza na targi pracy

W czwartek, 4 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Łebie odbędą się Targi Pracy. Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do osób poszukujących pracę lub zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej.

Mistrzostwa Nordic Walking w Łebie

W sobotę 23.marca po raz drugi odbędą się Mistrzostwa Nordic Walking Łeba o Palmę Pierwszeństwa, inaugurujące zawody z cyklu Pucharu Pomorza. Cała impreza trwać będzie cały weekend od 22 do 24 marca.

Kaszubskie klimaty w Wicku

W piątek, 22 marca w Wicku obchodzony będzie Dzień Kultury Kaszubskiej. Oprócz wydarzeń kulturalnych zaplanowano także typową, kaszubską biesiadę!

Łebski hotel wśród najlepszych

Hotel Nadmorski w Łebie został nominowany do prestiżowej nagrody branży hotelarskiej Best Hotel Award 2013 w kategorii hotel 1-3* nad morzem.

Przejażdżka po plaży za kilkaset złotych

Na BMW natrafili dziś na plaży w Łebie funkcjonariusze Straży Granicznej. Jak się okazało, wjechało tam kilku młodych ludzi, którzy chcieli w ten sposób zakończyć nocną imprezę. Samochód ugrzązł w piasku.
9,966FaniLubię
352ObserwującyObserwuj
- Wspieraj nasze NGO -

CZYTAJ TAKŻE