W niedzielę 1 lipca, w cieniu wielkiego finału EURO 2012 odbył się po raz pierwszy Turniej „Biznes/Lew  Cup Lębork”. W imprezie organizowanej przez Sebastiana i Andrzeja Mysz, KTS-K Lew Lębork i Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku uczestniczyło 8 lęborskich i po jednej z Kartuz i Gdańska firm, które rywalizowały o tytuł najbardziej sportowego przedsiębiorstwa w naszym regionie.

Po kilku godzinach zmagań w wielkim upale najlepszą drużyną zawodów okazał  się zespół Mściwoj Kartuzy, który w wielkim finale pokonał ZWAE Lębork. W spotkaniu o 3 miejsce AMG Lębork  przegrał z Farm Frites Lębork   0:1.

Miejsca 5-10 zajęły: Robex Lębork, Max-Bruk Lębork, Metal-Rom Lębork, Feniks Gdańsk, Prądex Lębork, Poltarex Lębork.

Po zakończeniu tej bardzo udanej imprezy wszyscy już się umawiali na kolejna edycję  turnieju Biznes/Lew Cup.