W sobotę 21 marca, odbędą się półfinały play off Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. Zdecydowanym faworytem rozgrywek jest zespół Romek Lębork, który w poprzedniej fazie wygrał oba mecze z zespołem Tajfun, nie tracąc seta. W pozostałych pojedynkach, do rozstrzygnięcia potrzebny był trzeci set.

Dream Team pokonał po raz drugi Farm Frites Volley Team, Jednostka Wojskowa Lębork pokonała KS Baza 44 i największe emocje podczas tego dnia dostarczył mecz pomiędzy AZS Lębork – Żubry ZWAE. Podczas tego meczu, walka toczyła się o każdy punkt.

x
Trudną przeprawę z Żubrami miał AZS. / fot. ALS Lębork

Liga wkracza w decydujące stadium. Pozostały tylko cztery zespoły. Pary półfinałowe wyglądają następująco:

• Romek Lębork – Jednostka Wojskowa Lębork
  • Dream Team – AZS Lębork

Druga faza play off będzie odbywała się na podobnych zasadach co pierwsza. Pary półfinałowe rozegrają dwumecz, – lepsze zespoły awansują do finału, natomiast pozostałe będą walczyć o brązowy medal.

Pierwsze mecze II fazy rozegrane zostaną w sobotę, 21 marca o godzinie 19:00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!